Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (cookies) duomenų saugojimui. Naudodamiesi tinklalapiu, Jūs sutinkate dirbti su šiais failais.
Priimti
 

Apie bendrovę Conway

Apie bendrovę
Įmonė Conway – profesionalus jūrinių konteinerių ir jų atsarginių dalių bei priedų tiekėjas, dirbantis visame pasaulyje
Turime platų ryšių su terminalais, laivybos linijomis, lizingo bendrovėmis, agentais bei konteinerių įrangos pardavėjais tinklą, tad jums ir jūsų projektui galime išrinkti maksimaliai naudingą įrangą.
Konteinerių pardavimas ir grąžinimas
Vakarų Europa
Šiaurės Amerika
Kinija
Baltijos šalys
Pagrindinės rinkos
Konteinerių savininkams siūlome konteinerių įrangos evakavimo iš NVS šalių ir Europos į Aziją paslaugas.
Vykdydami krovinių gabenimo projektus, daugelis mūsų klientų susiduria su sunkumais: po iškrovimo jiems sudėtinga naudotis savo konteineriais sunkiai pasiekiamuose regionuose, pavyzdžiui, atokiuose Kazachstano ar Uzbekistano regionuose.
Esame pasirašę sutartis su stambiausiais šių regionų eksportuotojais, todėl galėsime apskaičiuoti, kaip maksimaliai naudingai grąžinti jūsų įrangą į Aziją be pardavimo būtinybės.
Mūsų BIC kodas – CAWU
Tarptautiniame konteinerių biure BIC (Bureau International des Containers) mūsų individualus kodas yra CAWU.
Šios organizacijos interneto svetainėje galima rasti daug naudingos informacijos apie konteinerių standartizavimą, dydžius, ženklinimą ir įstatymus.
CSTA skatina profesionalumą, naujoves ir geriausią praktiką konteinerių savitarpio sandėliavimo operatoriams ir konteinerių prekybininkams, taip pat specializuotiems įrangos, sistemų ir technologijų tiekėjams. https://www.containa.org
Sales, projects (Kazakstan)
Nacionalinė kilnojamojo sandėliavimo asociacija (NPSA) yra pirmaujanti prekybos asociacija, vienijanti įmones, siūlančias saugius kilnojamuosius sandėliavimo konteinerius, kilnojamąsias ar mobiliąsias sandėliavimo priekabas, kilnojamuosius ar mobiliuosius biurus, kilnojamąsias ar mobiliąsias sandėliavimo patalpas ir mus supančią pramonę. https://npsa.org
"Conway Container Solutions" Filialas
Registracijos nr: 305693725
Juridinis adresas: Konstitucijos pr. 21B Vilnius,
LT-08130 Lithuania


ltsales@conwaycs.com
+370 52793888
+370 65061953
www.cway.lt
Aukštyn
Meniu
Mūsų paslaugos
Papildomai
Conway Container Solutions
© Conway Container Solutions SIA. Visos teisės saugomos
Užpildykite formą, ir mes su jumis per 5 minutes susisieksime.
Ar dar liko klausimų?
Telefonas
Paštas