Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (cookies) duomenų saugojimui. Naudodamiesi tinklalapiu, Jūs sutinkate dirbti su šiais failais.
Priimti
 

Statyba iš jūrinių konteinerių

Statyba iš konteinerių
Statinių iš jūrinių sausakrūvių konteinerių architektūra ir statyba vis labiau populiarėja daugelyje šalių.

Jūrinis konteineris – tai patogi krovinių tara, be to, tai yra paruoštas modulis, kurį panaudojus galima pastatyti praktiškų ir nebrangių objektų.

Dar neseniai mes galvojome, kad jūriniai konteineriai tinka tik laikiniems sandėliavimo plotams, kilnojamosioms parduotuvėms ir statybininkų buitinėms patalpoms įrengti, tačiau šiandien iš jūrinių konteinerių statomi gyvenamieji namai, skirti nuolat gyventi, buitiniai, administraciniai statiniai, parodų kompleksai, prekybos centrai, biurų patalpos.

Dėl standartizuotų dydžių, patogios formos ir metalinės taros patvarumo galima įrengti dviejų ar net trijų aukštų konstrukcijas, įkūnijant originalius architektūrinius sprendimus.
Statybos iš jūrinių konteinerių pliusai
Pastatų, pastatytų iš konteinerių, pranašumai palyginti su kapitaliniais statiniais:
Greit montuojami
Jūrinis konteineris yra paruoštas pagal gamyklinius reikalavimus, todėl galima greit sumontuoti pastatus iš konteinerių blokų;
Įgyvendinami bet kurie architektūriniai sumanymai
Modulius galima tarpusavyje sujungti palei ilgas ir trumpas sienas, sujungti į vieną kompleksą pastogėmis, statyti vieną ant kito, palenkti. Prireikus nereikalingus blokus galima nuimti arba, atvirkščiai, pridėti naujų;
Galimybė statyti sunkiai prieinamose vietose
Galimybė statyti pastatus sudėtingo reljefo vietose arba turinčiose didelį nuolydį, ankštose vietose, didelio seisminio aktyvumo rajonuose;
Mobilumas
Galimybė perkelti į kitą vietą;
Kaina
Statyba kainuoja pigiau negu kapitaliniai statiniai;
Supaprastinta įforminimo procedūra
Priklausomai nuo projekto nebūtinai reikia gauti statybos leidimą.
Lengvas pamatų tipas
Galima įrengti lengvo tipo pamatus, kurie nereikalauja didelių finansinių išlaidų: juostinius, polinius, stulpinius;
Suderinamumas su kitais statiniais
Organiškai dera su statiniais, pastatytais iš kitų medžiagų;
Montavimo darbus galima atlikti bet kuriuo metų laiku.
Konteineriai atsparūs žemai temperatūrai ir kitoms nepalankioms oro sąlygoms, todėl statybos iš konteinerių neriboja tam tikros klimatinės sąlygos.

Jei pastatai iš konteinerių blokų yra tinkamai apšiltinti ir juose įrengta šildymo sistema, juos galima naudoti beveik visose platumose.
Statybos iš jūrinių konteinerių minusai
Transporto išlaidos pristatant konteinerius į statybos vietą;
Juos reikia veiksmingai apdoroti nuo korozijos;
Atliekant montavimo darbus būtina pasitelkti keliamąją statybos techniką;
Jei statinius iš konteinerių planuojama naudoti ištisus metus, negalima taupyti atliekant šildymo darbus ir tiesiant reikiamas inžinerines komunikacijas.
Mūsų siūlomi sprendimai:
Gyvenamųjų objektų statyba iš konteinerių
Rytų Europoje konteineriai vis dažniau naudojami sodo nameliams, svečių namams ir netgi užmiesčio gyvenamiesiems namams statyti. Tačiau Vakarų Europoje ir JAV konteineriai dažnai naudojami ekonominės klasės pastatams, skirtiems studentams ir jaunoms šeimoms būstams statyti.

Metaliniai moduliai dažniausiai šiltinami poliuretano putomis (PPU) arba ekstruzinio putplasčio (EPP) plokštėmis. Veiksmingas kombinuotasis metodas, kai ant sienų montuojamos EPP plokštės, o ant jų užpurškiama PPU.

Tokių statinių išorinei apdailai dažnai naudojamos dailylentės o vidinei – gispkartonio lakštai. Galimi ir kiti variantai.

Papildomai teikiamos stogo ir inžinerinių komunikacijų – šildymo sistemos, elektros tiekimo, autonominio vandens tiekimo ir kanalizacijos įrengimo paslaugos priklausomai nuo pastato paskirties.
Vidinė apdaila
Išorinė apdaila
Biuras, pastatytas iš konteinerių
Šiuo metu labai populiarūs biurai, pastatyti iš konteinerių. Įmonė gali nuolat arba laikinai įsikurti strategiškai saugioje vietoje. Pavyzdžiui, turistų lankomose, gero pravažumo vietose arba atvirkščiai – ten, kur kapitalinė statyba neįmanoma. Svarbiausia, kad tokį objektą prireikus galima lengvai užkonservuoti ir perkelti kitur.
Modulinius biurus galima prijungti prie centralizuoto vandens tiekimo, nuotekų, elektros tinklų arba jie gali būti visiškai autonominiai.

Kokybiška šilumos izoliacija, šildymo ir ventiliacijos sistemos padės užtikrinti patalpose komfortišką mikroklimatą bet kuriuo metų laiku.

Kiti komerciniai projektai smulkiam ir vidutiniam verslui
Jei jūs mąstote pradėti verslą, atkreipkite dėmesį į praktiškus ir funkcionalius projektus jūrinių konteinerių pagrindu – tokius sprendimus renkasi šimtai smulkiojo ir vidutinio verslo atstovų visoje Europoje. Kokius projektus galima įgyvendinti?
Mažmeninės prekybos taškai, nedidelės parduotuvės, kioskai arba konceptualiosios madų demonstravimo patalpos;
Sporto inventoriaus, dviračių, skuterių arba kitų prekių, skirtų aktyviam poilsiui, nuomos punktai;
Kilnojamosios arba stacionarinės laboratorijos, naudojamos naftos produktų, statybinių mišinių, kitų strategiškai svarbių medžiagų kokybei nustatyti.
Visuomeninio maitinimo įmonės – barai, kavinės, restoranai. Šiltuoju metų laiku ant stogo galima įrengti vasaros terasą, o žiemą visus įrenginius perkelti į patalpas.
Apsaugos postai, administracinės buitinės patalpos;
Autoservisai, plovyklos ir padangų montavimo dirbtuvės;
Smulkesnės technikos – dviračių, mopedų, skuterių, keturračių remonto dirbtuvės;
Kokį konteinerį reikėtų rinktis statybai?
Statybai iš konteinerių dažniausiai naudojami 20 pėdų (6 metrų), 40 pėdų (12 metrų) ir 45 pėdų (13 metrų) konteineriai, kurių aukštis ir plotis standartiniai – 2.4 ir 2.35 metro, taip pat yra didesnės talpos, aukštesnių ir platesnių konteinerių. Mes galime pasiūlyti jums įvairių variantų.

Nedidelėms dirbtuvėms, kavinei ar sandėliavimo patalpai įrengti pakaktų vieno konteinerio. Iš dviejų, trijų ir daugiau konteinerių galima pastatyti vasarnamį, komercijos objektą ir dar daug ką.
Mes siūlome atvykti pas mus pabendrauti prie kavos puodelio ir aptarti savo idėją, nes kiekvienas objektas yra individualus, o kaina priklausys nuo reikalingo ploto, projekto sudėtingumo ir vietos.
"Conway Container Solutions" Filialas
Registracijos nr: 305693725
Juridinis adresas: Konstitucijos pr. 21B Vilnius,
LT-08130 Lithuania


ltsales@conwaycs.com
+370 52793888
www.cway.lt
Aukštyn
Meniu
Mūsų paslaugos
Papildomai
Conway Container Solutions
© Conway Container Solutions SIA. Visos teisės saugomos
Užpildykite formą, ir mes su jumis per 5 minutes susisieksime.
Ar dar liko klausimų?
Telefonas
Paštas